Taylor Swift bulgarian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джо Джонас девствен, но с мераци :Д

3 posters

Go down

Джо Джонас девствен, но с мераци :Д Empty Джо Джонас девствен, но с мераци :Д

Писане by xXTaylorSwiftXx Вто Авг 25, 2009 2:04 pm

Сега накратко ще ви разкажа какво е казал.
както всички знаем Джо носи пръстен на чистотата в знак на решението си да запази девственоста си до брака. Но това никак не му пречи да си пада по няколко дами едновременно. (Улалала) Ето и какво споделя Джо: "Обожавам Леона Луис. Гледал съм нейните видеоклипове и направо ми спират дъха. Много ми харесват също Натали Портман, Ема Уотсън и Шерил Коул. Абе, доста са тези, по които си падам“ . Както сами подразбирате Джо е доста влюбчив.
Още той разкрива и представата си за бъдещото си гадже. Освен, че не трябва да му налита (сексуално ;d), тя трябва да знае, че ангажиментите му с групата са на първо място.
Ето и какво сподели: „Имам нужда от момиче, на което й е ясно, че ще отсъствам много. Важно е да имам до себе си някой, който ме прави щастлив, дори и само при телефонен разговор. Просто искам да съм щастлив." Според мен Джо не иска много. Надявам се скоро да намери момичето за него и да се върне прекраснат усмивка на лицето му. Е, Джо аз ти пожелавам късмет и дано откриеш своята половинка. (:
xXTaylorSwiftXx
xXTaylorSwiftXx
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 24.08.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

https://taylor-swift.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Джо Джонас девствен, но с мераци :Д Empty Re: Джо Джонас девствен, но с мераци :Д

Писане by NickJonasFan Вто Авг 25, 2009 8:55 pm

Да му налита Laughing Laughing Laughing Божеее,ще ме убиеее.
NickJonasFan
NickJonasFan

Брой мнения : 101
Join date : 24.08.2009
Age : 27
Местожителство : Nick's heart

Върнете се в началото Go down

Джо Джонас девствен, но с мераци :Д Empty Re: Джо Джонас девствен, но с мераци :Д

Писане by xXTaylorSwiftXx Вто Авг 25, 2009 9:09 pm

Той Джо убива всички ни. Дане му налита (сексуално) но иначе др налитане може flower
xXTaylorSwiftXx
xXTaylorSwiftXx
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 24.08.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

https://taylor-swift.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Джо Джонас девствен, но с мераци :Д Empty Re: Джо Джонас девствен, но с мераци :Д

Писане by Smiley Сря Авг 26, 2009 1:58 am

Very Happy
Smiley
Smiley

Брой мнения : 17
Join date : 26.08.2009

Върнете се в началото Go down

Джо Джонас девствен, но с мераци :Д Empty Re: Джо Джонас девствен, но с мераци :Д

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите